ایران کادو

پردرآمدترین ایرانی از تبلیغات اینستاگرام کیست؟ - ایران کادو

حسن ریوندی بیش از 13 میلیون دنبال کننده دارد که احتمالا این عدد به زودی به 14 میلیون دنبال کننده نیز خواهد رسید.

البته درباره تعداد فالورهای اینستاگرام این کمدین حرف و حدیث بسیار است و برخی می گویند بخش قابل توجهی از دنبال کنندگان ریوندی فیک هستند و وجود خارجی ندارند.

اما همانگونه که پیش بینی می شد به جهت تعداد دنبال کنندگان ریوندی، این کمدین درآمد بسیار خوبی از تبلیغات در اینستاگرام دارد.

درباره میزان درآمد او گفته می شود ماهیانه حدود دو میلیارد تومان است اما اگر بخواهیم در این عدد شک کنیم و رقم صحیح را به دست آوریم کار سختی پیش رو نداریم.

کافی است به پیج این کمدین سر بزنیم. آنجا به وسیله یک رباط تلگرام به رقم درج آگهی در استوری این کمدین برخورد می کنیم. -توضیح این که تبلیغات در اینستاگرام حسن ریوندی تنها در استوری انجام می شود-.

بر اساس رقمی که به صورت رسمی در صفحه این کمدین نوشته شده برای هر استوری به صورت عکس به مدت 24 ساعت 5 میلیون تومان و برای تبلیغات ویدیویی 6 میلیون تومان تعیین شده، این ارقام البته قابل افزایش است به نحوی که اگر خواهان تبلیغات ویدیویی با حضور حسن ریوندی باشید میزان رقم پرداختی بالاتر خواهد رفت که این رقم البته اعلام نشده و باید برای به تفاهم رسیدن با شماره مدیر برنامه های او تماس بگیرید.

با یک حساب سرجمعی و با در نظر گرفتن این نکته که  به صورت متوسط روزانه 5 استوری تبلیغ در پیج ریوندی قرار بگیرد رقمی حدود 750 میلیون تومان در می آید.

این رقم البته که در ویدیوهایی با حضور این کمدین افزایش می یابد. ویدیوهایی تبلیغی که نمونه اش هم در پیج این کمدین قابل مشاهده است.

می توان نتیجه گرفت حداقل درآمد حسن ریوندی از اینستاگرام ماهیانه به حدود یک میلیارد می رسد. و اگر بخواهیم اجراهای زنده او در برنامه هایی که در سالن های بزرگی مثل سالن وزارت کشور برگزار می شود و معمولا هم به سرعت بلیط هایش فروخته می شود در نظر بگیریم این رقم افزایش می یابد.

1717

بازدید : - بار دسته بندی : سرگرمی تاريخ : 19 ژوئن 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها