ایران کادو

ملی پوش سابق فوتبال: لیدرهای پرسپولیس مرا سوار ماشین کردند و از کلینیک استقلال به باشگاه پرسپولیس بردند! - ایران کادو

طالبی که عنوان بهترین مدافع آسیا در سال 2011 را در اختیار دارد بر خلاف گذشته صریح تر سخن گفت و از حاشیه های عجیب و غریب فوتبال ایران پرده برداشت.

در ادامه صحبت های او را می خوانید.

از زمان فجر سپاسی هر سال از استقلال و پرسپولیس پیشنهاد داشتم. چون شرایط ایده آلی که در باشگاه داشتیم و همچنین آرامش زیادی که آنجا وجود داشت، پیشنهاد های استقلال و پرسپولیس را  قبول نکردم.

موفقیت های من در آسیا به عنوان مدافع شناخته شد به صورتی که حتی در گیت های فرودگاه کشورهای آسیایی من را می شناختند و این موضوع یکی از افتخارات بزرگ و خوشایند برای من است.

در کلینیک دکتر نوروزی؛ پزشک تیم استقلال بودم، به من گفتند چند نفر با تو کار دارند زمانی که رفتم لیدرهای پرسپولیس من را سوار خودرو کردند و بردند، زمان آقای رویانیان بود. صحبت کردیم برای قرارداد با این باشگاه که شرایط ایده آلی را قرار دادند اما من در آن زمان با ذوب آهن قرار داد داشتم و اواسط فصل نیز بود که صحبت ها به آخر فصل موکول شد؛ آخر فصل نیز باشگاه سپاهان جلو آمد که من این باشگاه را انتخاب کردم.حس کردم باید دین خود را یک سال به شیراز ادا کنم و به همین علت در باشگاه فجر سپاسی ماندم.

سال 81 از استقلال پیشنهاد 100 میلیونی داشتم؛ از طرف باشگاه فولاد خوزستان از آقای نواصر زاده  به من پشنهاد 30 میلیون بالاتر از استقلال دادند. مسئولین در شیراز من را نگه داشتنند و رضایت من را ندادند و متاسفانه قرار داد 28 میلیونی به من دادند و در حق بنده اجحاف شد.

سال 89 پیشنهاد 4 میلیاردی از قطر داشتم  ولی به خاطر دینی که به مردم اصفهان داشتم همانجا ماندم، باشگاه با من 600 میلیون قرار داد بست اما متاسفانه 300 میلیون بیشتر به من نداند! همین مبلغ را هم خورد خورد پرداخت کردند.

هرسالی که خواستم دین خود را ادا کنم متاسفانه ضربه خوردم!

بعد از قهرمانی تراکتور، برگی به همراه بازوبند کاپیتانی  به من دادند که برای سال بعد قرارداد ببندند اما من به علت دروغ هایی که شنیده بودم قبول نکردم؛ در جواب به من گفتند بودجه را برای بازیکن های جدید گذاشتیم و پولی به من ندادند.

در سال 2011 من به عنوان دومین بازیکن برتر آسیا و فرهاد مجیدی سومین بازیکن برتر شناخته شدیم؛ در فضای مجازی زیاد می بینم که طرفداران تیم استقلال به علت حضور مجیدی در این باشگاه، این جایگاه را عوض کرده اند؛ خواهشی از طرفداران استقلال دارم که جایگاه دومین مدافع برتر آسیا  که تنها دل خوشی من است را از بنده نگیرند.

تیم استقلال و پرسپولیس بسیار ارزشمند هستند، هر دو را دوست دارم و اگر قرار بر انتخاب باشد نمی توانم بگویم کدام را بر می گزیدم.

مدیر عاملان وقت استقلال و پرسپولیس به من می گفتند اگر با آنها قرار داد امضا کنم رفتن به تیم ملی تضمینی است اما هر دو تیم در حاشیه سختی هستند و چون من همیشه در زندگی به دنبال آرامش بودم  پیشنهاد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را رد کردم.

با وجود گزینه های زیادی که برای انتخاب تیم ملی در اختیار آقای قطبی بود اما من را انتخاب کرد و حضور خود در تیم ملی را مدیون او هستم.

1717

بازدید : - بار دسته بندی : سرگرمی تاريخ : 17 اکتبر 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها